Yksityisiä perhepäivähoitajia Kangasalla

Toimintavuosi 2020 -2021

 

VATIALA

 

Hakala Marika
040 7058673
marikajhakala@gmail.com

Laine Nina
050 5270235
lainenina@luukku.com

Mäntylä Anu
040 7018004
anu.mantyla1@gmail.com
Koulutus: lähihoitaja, kodissa kaksi koiraa

Tala Sara
044 094 0029
sara.m.tala@gmail.com
yhteydenotot arkena klo 9-17

Lintunen Johanna
040 748 1749
johanna.lintunen@hotmail.com

Villenius Maarit
050 547 2558
villenius.maarit@gmail.com
Fb: Vatialan alueen yksityiset perhepäivähoitajat

 

KANGASLA AS

 

Haapsaari-Vallenius Tuula
040 757 4157
tuulaHV@outlook.com
yhteydenotot klo 9-19 välillä, Pphjalla kokemusta ruoka-ainallergioista

 

SUORAMA/HARJUNSALO

 

Koivisto Jonna
050 591 3943

Saraste Heidi
040 718 9584
heidi.saraste@hotmail.com
Fb: Perhepäivähoitaja Heidi Saraste

Sarkkomaa Satu-Helena
040 515 9165
satu.sarkkomaa@gmail.com

Vainio Susanna
040 501 5972
susannaalanen@kolumbus.fi

 

PIKKOLA/HARJUNSALO

 

Nieminen Marketta
050 538 6662
marketta.nieminen@saunalahti.fi
Parityöskentely: ryhmässä kaksi pphjaa ja kahdeksan lasta

Leino Taru
0400 777 592
tarulei23@gmail.com

 

HUUTIJÄRVI

 

Peltonen Satu
045 114 7676
satujpeltonen@gmail.com

 

RUUTANA

 

Kujanpää Sari
040 537 7669
sari.kujan@gmail.com
Koulutus: perhepäivähoitajan ammattitutkinto

Pääaho Marika
0400 197 355
marika.paaaho@kotiposti.net

Saarinen Teija
040 719 4367
futis08@gmail.com
yhteydenotot klo 9-20 välillä

Virtanen Mirva
050 384 4359
perhepaivakotimurula@gmail.com
Fb: Yksityinen perhepäivähoitaja Mirva Virtanen,
Ig: Mirkun murusia